Novium Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością dokłada wszelkich starań, aby ta witryna była aktualna i dokładna. Jeśli mimo wszystko napotkasz coś, co jest nieprawidłowe lub nieaktualne, będziemy wdzięczni za poinformowanie nas o tym. Wskaż, gdzie na stronie przeczytałeś informacje. Przyjrzymy się temu tak szybko, jak to możliwe. Prosimy o przesłanie odpowiedzi e-mailem na adres: lp.muivon@oruib.

Wszelkie dane osobowe, które nam przekażesz w kontekście twojej odpowiedzi lub prośby o informacje, będą wykorzystywane wyłącznie zgodnie z naszym oświadczeniem o ochronie prywatności.

Wszelkie prawa własności intelektualnej do zawartości tej witryny należą do osób trzecich, które same umieściły te treści lub od których Novium Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością uzyskał licencję użytkownika.

Kopiowanie, rozpowszechnianie i jakiekolwiek inne wykorzystywanie tych materiałów jest zabronione bez pisemnej zgody Novium Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z wyjątkiem i tylko w zakresie, w jakim określono inaczej w obowiązujących przepisach (takich jak prawo do cytowania), chyba że określone treści nakazują inaczej.

Jeśli masz jakieś pytania lub problemy z dostępnością strony, nie wahaj się z nami skontaktować.