Dołącz do Zespołu Novium!

Do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu Nowoczesnych Księgowych szukamy osób, które:

 • mają pozytywne i życzliwe nastawienie

 • nie stronią od nowych technologii, wdrażania usprawnień, automatyzacji procesów i pracy w Excelu, bo wiedzą, że dzięki temu ich praca będzie prostsza a jednocześnie bardziej efektywna

 • skupiają się na rozwiązaniach a nie na problemach

 • rozwijają się zawodowo i na bieżąco śledzą zmiany podatkowe

 • są samodzielne i nie boją się podejmowania decyzji

Co oferujemy:

 • kursy księgowe, dostęp do platform szkoleniowych i materiałów edukacyjnych online

 • elastyczny system pracy

 • możliwość wyboru formy współpracy

 • pracę hybrydową, stacjonarną bądź zdalną

 • onboarding nowego pracownika

Aplikuj do zespołu Novium

W przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Novium Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych".

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy, iż administratorem danych osobowych jest firma Novium Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością NIP: 6793250277 REGON: 523356953 KRS: 0000996424 (ul. Rzemieślnicza 1/307, 30-363 Kraków).
Pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania danych osobowych, a także przysługujących uprawnień, należy kierować na adres siedziby lub adres e-mail biuro@novium.pl.

 1.  Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 2. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Administratora w zakresie swoich obowiązków służbowych na podstawie upoważnienia.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres aktualnej i przyszłych rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 1 roku.
 4. Ma Pani/Pan prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak niewyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji.